Malowanie natryskowe ścian - cena

W większości przypadków do malowania ścian używa się pędzli lub wałków. Niestety w przypadku bardzo dużych powierzchni, na przykład magazynów, hal produkcyjnych czy dużych garaży podziemnych, malowanie ścian przy użyciu konwencjonalnych metod będzie nieopłacalne. W takich sytuacjach zdecydowanie lepiej wybrać malowanie natryskowe. Cena malowania ścian metodą natryskową będzie w takiej sytuacji zdecydowanie bardziej atrakcyjna, a czas realizacji krótszy. Na czym polega ten sposób nanoszenia farby i co go charakteryzuje? Ile kosztuje malowanie dużych powierzchni?
Malowanie natryskowe ścian

Jak wygląda malowanie natryskowe ścian?

Malowanie za pomocą metody natryskowej polega na wyrzucaniu w kierunku wybranej powierzchni drobinek farby pod wysokim ciśnieniem. Potrzebne są do tego oczywiście specjalne urządzenia, takie jak kompresor, węże wysokociśnieniowe oraz pistolet do malowania. Farba zostaje umieszczona w zbiorniku agregatu i następnie pod wpływem wysokiego ciśnienia rozbita na znacznie mniejsze cząsteczki. Po otwarciu spustu farba wydostaje się rozbita na mniejsze krople, dzięki czemu malowanie jest zdecydowanie szybsze, a ryzyko powstania zacieków ograniczone do minimum. Co ciekawe, tempo malowania metodą natryskową jest bardzo szybkie. Zakłada się, że doświadczony operator jest w stanie pomalować aż cztery metry kwadratowe na w ciągu minuty. W przypadku tradycyjnych metod nanoszenia farby na ścianę może to zająć nawet kilkanaście minut. Cena malowania natryskowego ścian w przypadku dużych powierzchni będzie więc relatywnie niższa, ponieważ usługa zostanie wykonana zdecydowanie szybciej. Warto wspomnieć również o tym, że w przypadku malowania agregatem, nie ma konieczności nanoszenia kilku warstw farby. Jest to kolejna oszczędność nie tylko czasu, ale również środków chemicznych. Podczas malowania natryskowego zapotrzebowanie na farbę jest zdecydowanie mniejsze.

Co wyróżnia malowanie ścian metodą natryskową?

Malowanie ścian za pomocą agregatu i pistoletu gwarantuje idealnie gładką powierzchnię. Dzięki temu efekt wizualny jest zdecydowanie lepszy niż w przypadku tradycyjnego malowania przy użyciu wałka lub pędzla. Możliwe jest również dotarcie w trudno dostępne miejsca. Najważniejszym wyróżnikiem tej metody jest jednak tempo działania. Doświadczona ekipa jest w stanie pomalować nawet bardzo duże powierzchnie w stosunkowo krótkim czasie. Inwestycja zostanie ukończona bardzo szybko, a Ty zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.
Skontaktuj się z nami
505 189 131

Ile kosztuje malowanie natryskowe malowanie ścian?

Wiele osób zastanawia się nad tym, jaka jest cena malowania natryskowego ścian. W przypadku dużych powierzchni, które mamy na przykład w halach produkcyjnych lub magazynowych, malowanie natryskowe będzie zdecydowanie tańsze niż konwencjonalne. Dzieje się tak, ponieważ usługa wykonywana jest znacznie szybciej i sprawniej. Nie ma również konieczności nanoszenia kilku warstw farby, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie dodatkowych pieniędzy na produkcie i chemii przemysłowej. Cena malowania natryskowego ścian jest na tyle atrakcyjna, że decyduje się na to coraz więcej osób prywatnych, remontujących swoje domy i mieszkania.

Imię i nazwisko:


Email:


Wiadomość: