Malowanie natryskowe Wrocław

Malowanie natryskowe we Wrocławiu to nowość, ponieważ technologia pozwalająca na wykorzystanie tego typu metody pojawiła się w naszym kraju stosunkowo niedawno. Pozwala ona na znaczne przyspieszenie prac malarskich, w szczególności podczas nanoszenia farby na duże powierzchnie. Dzięki temu możliwe jest sprawne malowanie dużych ścian i powierzchni w magazynach, halach produkcyjnych czy salach handlowych i supermarketach. Czym charakteryzuje się i ile kosztuje malowanie metodą natryskową we Wrocławiu?
Malowanie natryskowe Wrocław

Jak wygląda malowanie natryskowe?

Jest to nowoczesna metoda malowania ścian o dużej powierzchni stosowana na przykład w przemyśle, magazynach czy dużych parkingach podziemnych. Do jej wykonania nie potrzebujemy wałków i pędzli, ale profesjonalnego sprzętu, który pozwoli na wyprodukowanie sprężonego powietrza i odpowiednie rozpylenie farby. W tym celu konieczne jest zastosowanie odpowiedniej sprężarki, agregatu, przewodów wysokociśnieniowych oraz pistoletu lakierniczego. Za wytworzenie odpowiedniego ciśnienia odpowiada w tym wypadku sprężarka. Pod jej wpływem w agregacie dochodzi do rozbicia farby na bardzo małe cząsteczki, które następnie są uwalniane pod ciśnieniem po otwarciu spustu w pistolecie lakierniczym.
Skontaktuj się z nami
505 189 131
Dzięki temu, że operator nanosi farbę za pomocą wysokiego ciśnienia, praca jest zdecydowanie szybsza. Doświadczony pracownik jest w stanie pomalować nawet 5 metrów kwadratowych powierzchni w ciągu minuty. Co istotne, w przypadku malowania natryskowego nie istnieje konieczność nanoszenia wielu warstw farby. Krycie jest na tyle duże, że jedna warstwa w zupełności wystarczy. Szybkość to jedno, ale natryskowe malowanie we Wrocławiu oznacza również oszczędność środków, ponieważ konieczny jest jedynie zakup farby wystarczającej na jedno pokrycie. W przeciwieństwie do metod tradycyjnych, czyli nanoszenia farby przy pomocy wałka i pędzla, malowanie pod ciśnieniem pozwala na znaczne obniżenie kosztów zużycia produktów. Natryskowe malowanie ścian pozwala również na bardziej efektywne pokrywanie farbą powierzchni chropowatych. Przy użyciu tradycyjnych pędzli lub wałków konieczne byłoby w takiej sytuacji uprzednie wygładzenie i pozbycie się nierówności. Jeżeli używamy do tego celu zestawu z agregatem, wówczas możemy nanosić farbę bezpośrednio na ewentualne nierówności. Jest to kolejny atut przemawiający za możliwością znacznie szybszego wykonania usługi. Warto zauważyć również, że malując ściany metodą natryskową, mamy możliwość dotarcia w trudniej dostępne miejsca. Farba wprowadzana pod ciśnieniem jest w stanie dotrzeć tam, gdzie nie będziemy w stanie dotrzeć pędzlem lub wałkiem.

Imię i nazwisko:


Email:


Wiadomość: